Biznes charytatywnie

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects zachęcamy do zgłaszania się w programie „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji nieodpłatne treningi biznesowe – jako upominek w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na dziś szkolenia przeprowadzono dla dziesięciu firm – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Nagrodzony pracodawca będzie miał możliwość wybierac lokalizację warsztatu, dogodną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - tematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od komunikacji i współpracy, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Jak na razie z proponowanego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie Wyprzedzić Czas, Centrum Edukacji i Kultury "Zenit" - inż. Ryszard Girczyc, Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej "Trzeźwość", Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęce Opatowskiej .

Wspierane akcje: Partnerstwo na rzecz rozwoju kompetencji informatycznych w Polsce, W Gminie Gromadka jest miejsce dla Ciebie, Pielęgniarska Opieka Długoterminowa, Z doświadczeniem w nowoczesność - perspektywiczny pracownik, Promocja idei Lifelong Learning

Szkolenia dla beneficjentów w naszej akcji non profit realizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Pomarańczowy Jeleń w Tuszowie Dolnej i Wysoki Dąb w Brzegu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest instytucja szkoleniowa Instytyt Zarządzania z Poznania. Są oni fachowcami w dziedzinie gier biznesowych, wyjazdów integracyjnych i niektórych warsztatów rozwoju osobistego. Wspólnie polecamy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj narzędzia:

- Zaawansowane gry planszowe z zakresu zarządzania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji a także podejmowania decyzji

- Plenerowe wydarzenia team building o jednoznacznie edukacyjnym zabarwieniu – fabuły rozwijające kompetencje z dziedziny budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Warsztaty biznesowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, przywództwo, zarządzanie przez cele, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej jednostki możemy zaproponować upust na wszystkie opisane tutaj programy – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zrealizujemy na życzenie coaching wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: